דלג לתוכן הראשי

  היתרונות הייחודיים של בית מזוזה כפיר יודאיקה
 

  בית מזוזה כפיר יודאיקה הוא מותג של חברת בינה עיצוב תעשייתי, חברת עיצוב ותכנון מהמובילות בישראל.
  בתי המזוזה של כפיר יודאיקה עוצבו לזכרו של בננו האהוב כפיר.
  כפיר, היה ילד מיוחד אשר הביא אושר גדול למשפחתנו ונפטר בגיל 11.
 
  בית מזוזה כפיר יודאיקה עשוי מחומר פולימרי איכותי, יחודו בכך שהוא נראה כזכוכית אך בשל היותו מחומר פולימרי בית המזוזה אינו שביר. באופן כזה משלב בית המזוזה המיוצר על ידנו שקיפות וחוזק של זכוכית מצד אחד ומצד שני אינו    שביר כזכוכית.
  תהליך ייצור בית המזוזה מתבצע בטכנולוגיה ייחודית המטמיעה את העיצוב תוך כדי תהליך הייצור,
  באופן זה עיצוב בית מזוזה אינו נמחק ולכן גם מגן מחילול שבת בעת נגיעה בבית המזוזה בשבת, מכיוון שהעיצוב על פני בית המזוזה אינו מחיק.
 
  הקונספט העיצובי העומד מאחורי בית מזוזה של כפיר יודאיקה הוא לפאר את הכניסה לבית וחדרי הבית במגוון עיצובים צבעוניים. קו העיצובים של בית המזוזה מורכב ממגוון סגנונות עיצוביים כך שיתאים למגוון רב של עיצובי פנים
  וסגנונות. עיצובים סולידיים לצד עיצובים מודרניים והטמעת צבעוניות רבה בקו העיצובי של בית המזוזה.
 
  באופן כזה המזוזות משלבות עיצוב תעשייתי חדשני לצד עיצוב גרפי מגוון היוצר קו מוצרים מודרני וססגוני המוסיף נדבך חדש לתפיסת האמנות היודאיקה.

  כל דגם של בית מזוזה מעוצב בסגנון ייחודי: סמלים יהודיים וברכות, עיצובים צבעוניים לילדים, וקו מודרני אבסטרקטי. חלק מדגמי בית המזוזה שקופים וניתן לראות דרכם את הקלף.
 
  בתי המזוזה של כפיר יודאיקה מגיעים עם אפשרות לחיבור על ידי דבק דו צדדי המוטמע בגב בית המזוזה, או על ידי מסמרים, לשם כך יש חורים ייעודיים בבית המזוזה, כך שבית המזוזה של כפיר יודאיקה קל לחיבור ושימוש.
  הכנסת והוצאת הקלף מבית המזוזה פשוטה ומהירה. על ידי מברג שטוח או כלי מטבח צר ושטוח כמו כפית ניתן לנתק את החלק הקדמי (המכסה) של בית המזוזה, מהחלק האחורי של בית המזוזה. הכנסת הקלף וסגירת המכסה על ידי שני    קליקים בלבד.
 
  כאשר רוכשים בית מזוזה חשוב לשים לב ולבחור בית מזוזה שיגן על הקלף אשר בתוכו, בעיקר כאשר מדובר בבית מזוזה בדלת כניסה ראשית חשוב לבחור דגם שיגן על הקלף מפני נזקי מזג האוויר כגון גשם,  רטיבות  וטל.
 
 
אין תנאי שירות לחנות זו